Évzáró
Az évzáró ünnepségen különös öröm, amikor nemcsak visszatekintünk az elmúlt tanévre, hanem egy kis mosolyt is vihetünk magunkkal a nyári szünetre.
Karinthy Frigyes Adagolás című verse után a harmadik osztályosok mondták el, hogy ebben az évben mi volt számukra a legviccesebb, a legnehezebb, a legmeghatóbb, legfurcsább és a legelgondolkodtatóbb.
Mindenkinek nagyon jó pihenést, töltődést kívánunk a nyári szünetre!
