Szárcsa Általános Iskola

Iskolánk idén 60 éves!

60

Köszönet

Weblapunk megjelenését a
SzerverPlex.hu Kft biztosítja!

Képek

  • Tanévnyitó
  • 2011 Tanévnyitó ünnepség
  • 2011 1. osztáy
  • 2012 Farsang
  • 2012 Madarak, fák napja

Királyerdei Szárcsa Alapítvány

Adószáma: 18047950-1-43

Köszönjük, hogy adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát.

Versenyek

EREDMÉNYEK

2021-2022-es tanév

 

 KERÜLETI MEZEI DIÁKOLIMPIA

1-2. osztály leány csapat 2. hely (Ablonczy-Varga Blanka, Bornyi Míra, Paksai Viven, Tóth Stefi)
Egyéniben Bornyi Míra 1. hely, Paksai Vivien 3. hely
1-2. osztály fiú csapat 4. hely (Buday Benjámin, Marton Levente, Holenik Miron, Tóth Zsolt)
Egyéniben Marton Levente 2. hely
3. osztály leány csapat 2. hely (Sinka Emma, Petró Júlia, Csőváry Réka, Árvai Klaudia)
Egyéniben Sinka Emma 1. hely
4. osztály leány csapat 2. hely (Badonszki Nóra, Sinka Lilien, Somlyai Ramóna, Suplicz Lilla
Egyéniben Badonszki Nóra 2. hely
4. osztály fiú csapat 4. hely (Árvai Norbert, Bartók Tamás, Czakó Gergő, Kenéz Hunor)
Egyéniben Czakó Gerő 1. hely
5. osztály leány csapat 2. hely (Badonszki Nelli, Dockery Emma, Horváth Larina, Mocsáry Csenge)
5. osztály fiú csapat 3. hely (Bornyi Zsombor, Kósa Zoltán, Nagy Áron, Udut Márk)
Egyéniben Udut Márk 2. hely
6. osztály leány csapat 1. hely (Kircsi Boglárka, Kücsön Panna, Mihálka Alícia, Suplicz Dorka)
Egyéniben Mihálka Alícia 1. hely, Kücsön Panni 4. hely
7-8. osztály leány csapat 1. hely (Badonszki Lili, Galgovszki Boglárka, Kücsön Amina, Mihálka Mercédesz, Péter Kíra)
Egyéniben Mihálka Mercédesz 1. hely Péter Kíra 2. hely, Galgovszki Boglárka 7. hely, Kücsön Amina 9. hely
7-8. osztály fiú csapat 4. hely (Horváth Antónió, Nagy Levente, Szabó Bence, Udut Ádám)
Egyéniben Udut Ádám 3. hely

Felkészítő tanárok: Meggyes Rita és Vizsoli Mária

 

 

FŐVÁROSI INFORMATIKAI ALKALMAZÓI TANULMÁNYI VERSENY

Prezentáció kategória

Badonszki Lili

7. osztály

I.hely

Felkészítő tanár: Veres Judit

 

KERÜLETI MATEMATIKA VERSENY

 

Badonszki Lili
7.osztály
I. hely
Kelemen Lili
8.osztály
I.hely

Felkészítő tanárok: Péter Irén és Veres Judit

 

KERÜLETI INFORMATIKAI ALKALMAZÓI TANULMÁNYI VERSENY

 

                                      Komplex             Batiz Léda
       6. osztály                   I. hely
                                      Komplex
            Kücsön Panna
       6. osztály                   II. hely
                                      Prezentáció
            Badonszki Lili
       7. osztály                   I. hely

Felkészítő tanár: Veres Judit

 

KERÜLETI ATLÉTIKA CSAPATBAJNOKSÁG

Leány váltó I. hely
Sinka Emma 3. osztály
Somlyai Ramóna 4. osztály
Horváth Larina 6. osztály
Mihálka Alícia 6. osztály
Mihálka Mercédesz 7. osztály
Péter Kíra 8. osztály
Fiú váltó I. hely
Hámori Vajk 4. osztály
Bartók Tamás 4. osztály
Udut Márk 5. osztály
Nagy Brandon 7. osztály
Udut Ádám 7. osztály
Nagy Levente 7. osztály
Fiú kislabdahajítás I. hely
Gera Balázs 3. osztály
Kovács Kristóf 4. osztály
Szalai Áron 6. osztály
Katona Krisztián 5. osztály
Szabó Bence 7. osztály
Matthews Joseph 8. osztály
Leány távolugrás II. hely
Csőváry Réka 3. osztály
Suplicz Lilla 5. osztály
Hajdu-Nonn Míra 5. osztály
Kücsön Amina 6. osztály
Kücsön Panna 6. osztály
Kelemen Lili 8. osztály
Leány kislabdahajítás IV. hely
Bálint Lilla 3. osztály
Sinka Lilien 4. osztály
Horváth Larina 6. osztály
Kücsön Amina 6. osztály
Kücsön Panna 6. osztály
Kelemen Lili 8. osztály

 

BUDAPESTI MEZEI DIÁKOLIMPIA

Csapat
II. kcs. lány V. hely
(Árvai Klaudia, Badonszki Nóra, Csővári Réka, Sinka Emma, Somlyai Ramóna, Suplicz Lilla)
II. kcs. fiú VI. hely
(Árvai Norbert, Bartók Tamás, Czakó Gergely, Di Pol Vince, Gyulai Hunor, Hámori Vajk, Iratosi Sándor, Kenéz Hunor)
III. kcs. lány VII-XII. hely
(Kircsi Boglárka, Mihálka Alícia, Mocsáry Csenge, Suplicz Dorka)
III. kcs. fiú VII-XII. hely
(Bornyi Zsombor, Kósa Zoltán, Mocsáry Nimród, Takács Áron, Udut Márk)
IV. kcs. lány – 5. hely
(Kelemen Lili, Kücsön Amina, Mihálka Mercedesz, Péter Kíra)
IV. kcs. fiú 3. hely
(Matthews Joseph, Nagy Levente, Szabó Bence, Udut Ádám)
Egyéni
II. kcs. lány BADONSZKI NÓRI XVII. HELY
III. kcs. lány MIHÁLKA ALÍCIA V. HELY
IV. kcs. lány MIHÁLKA MERCEDESZ III. HELY
PÉTER KÍRA XI. HELY
IV. kcs. fiú MATTHEWS JOSEPH IV. HELY
UDUT ÁDÁM V. HELY
Az Országos Döntőbe kvalifikálta magát Mihálka Mercedesz és Matthews Joseph.
SZÍVBŐL GRATULÁLUNK MINDEN VERSENYZŐ DIÁKNAK!!!

 Felkészítő tanárok: Meggyes Rita és Vizsoli Mária

 

 

2020-2021-es tanév

 

FŐVÁROSI MATEMATIKA VERSENY

 

Kelemen Lili
7.osztály
I.hely

Badonszki Lili
6.osztály
III. hely

 

KERÜLETI MATEMATIKA VERSENY

 

Badonszki Lili
6.osztály
II. hely
Kelemen Lili
7.osztály
II.hely

 

Matekkerületi.jpg2Matekkerületi

Felkészítő tanárok: Péter Irén és Veres Judit

 

2019-2020-as tanév

 

 

KERÜLETI INFORMATIKAI ALKALMAZÓI TANULMÁNYI VERSENY

 

                                      Komplex             Kelemen Lili        6. osztály                   I. hely
                                      Prezentáció             Kovács Gergő        8. osztály                   I. hely
                                      Szövegszerkesztés             Csapó Ákos        8. osztály                  II. hely
              Deák Enikő        7. osztály                   V. hely
                                      Grafika             Fancsali Zádor        5. osztály                  III. hely

 

 Felkészítő tanár: Veres Judit

 

 

KERÜLETI ANGOL VERSENY

1.hely

Batiz Iván, Torma Álmos, Száfner Zsolt

OKLEVÉL

 Felkészítő tanár: Kondor Ágnes

 

BUDAPESTI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA
„B” kategória
2020. 02. 08-án került megrendezésre a Budapesti Úszó Diákolimpia Döntője a Tüskecsarnok uszodájában, ahol a korábbi kerületi győztesek és érmesek - Mihálka Alicia, Mihálka Mercedesz, Mihálka Szintia és Matthews Joseph – képviselték iskolánkat.

A lányok az erős mezőnyben jól teljesítettek, egyéni csúcsokat értek el.

Matthews Joseph 100 méter gyorsúszásban ezüstérmet, míg 100 méter hátúszásban bajnoki címet szerzett.
Ezzel mind a két számban kvalifikálta magát az országos döntőbe.
Gratulálunk!

 

KERÜLETI LEÁNY LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

III-IV. korcsoport
4. hely
Csapattagok
4.o. Botos Viktória, Kaluja Fanni
5.o. Kircsi Boglárka
6.o. Bori Andrea, Hegedűs Eszter, Kelemen Lili
7.o. Angyal Mercédesz, Deák Enikő

 

KERÜLETI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA

Egyéni és váltó verseny
I. korcsoport
Czakó Gergely 3. hely hátúszás
                           4. hely gyorsúszás

II. korcsoport
Udut Márk 1. hely mellúszás
                     2. hely gyorsúszás

4x25 m gyorsváltó
3. hely

Tok Balázs, Vincze Bálint, Bornyi Márton, Udut Márk

III. korcsoport
Udut Ádám 1. hely gyorsúszás
                  2. hely mellúszás
Matthews Joseph 1. hely hátúszás
                                   2. hely gyorsúszás

4x50 m gyorsváltó
3. hely

Nagy Levente, Csöppüs Bálint, Matthews Joseph, Udut Ádám

 

  Felkészítő tanár: Vizsoli Mária és Bozi Tamás

KERÜLETI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY

Kelemen Lili
6.osztály

3. hely

 Felkészítő tanár: Kisbalázs Mária

 

KERÜLETI ATLÉTIKA CSAPATBAJNOKSÁG

Leány kislabdahajítás                               2. hely

( Horváth Larina, Kelemen Zsófia, Glavanov Anna, Kelemen Lili, Gonda Angelika, Angyal Mercédesz)

 Fiú Kislabdahajítás                                    5. hely

Katona Krisztián, Matthews Joseph László, Kamen Ákos, Udut Márk, Sára Bálint)

   Leány Távolugrás                                      2. hely

(Horváth Larina, Kaluja Fanni, Kelemen Lili, Deák Enikő, Dankó Inez, Gonda Angelika)

Leány Váltófutás                                        3. hely

(Horváth Larina, Kaluja Fanni, Suplicz Dorka, Dankó Inez, Rudolf Dorka, Deák Enikő)

Fiú Váltófutás                                             5. hely

(Balázs István, Matthews Joseph László, Horváth Antonió, Szafner Zsolt, Sós Mátyás)

 Felkészítő tanár: Vizsoli Mária és Bozi Tamás

 

2018-2019-es tanév

 
2017-2018-as tanév

2016-2017-es tanév

2015-2016-os tanév

2014-2015-ös tanév

2013-2014-es tanév

2012-2013-as tanév