Ballagás-2026
2026.06.19-én megható ünnepség keretein belül ballagtak el iskolánkból a nyolcadikosok. Méltó módon, emelkedett hangulatban búcsúztatták el tanáraikat, és köszöntek el egymástól. A végzős diákok a hagyományokhoz híven énekszó kíséretében járták végig a feldíszített osztálytermeket és folyosókat, vállukon a tarisznyával, amelybe a pogácsa, a só mellé az iskola útravaló üzenetei is bekerültek. A rendezvény egyik legmeghatóbb pillanata az iskola zászlajának ünnepélyes átadása volt, ahol a végzősök átadták a stafétát a következő évfolyamnak. Sok sikert kívánunk tanulmányaikhoz!




