Évzáró ünnepség (2007.06.20.)
ÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG
Már 5 napja fekerült a táblára a V A K Á C I Ó felirat és már ízlelgettük a pihenés idejét, de még hátra volt a bizonyítványosztás napja.
Izgatott várakozással gyülekezttünk iskolánk udvarán, ebben a nagy melegben még jó hogy árnyékot adnak a fáink.
Hagyományainkhoz híven a 4.osztályosok búcsúztatták a tanévet.
Ezután igazgató úr kiosztotta a kitűnő tanulóink bizonyítványát.
Az idei tanévben is kiosztottuk a Szárcsa-díjat. Az évzáró ünnepségen 3 tanulónk és egy szülőnk kapta meg ezt az elsimerést.
Szárcsa-díjjal jutalmazott tanulóink:
Lipták Fruzsina
Surenbaator Darisuren
Veres Szimonetta
Gratulálunk!
Szárcsa-díjjal jutalmazott szülőnk:
Nyerges Mihályné Repka Katalin
Köszönjük a munkáját!
