Repülőtéri kirándulás (2007.06.06.)
REPÜLŐTÉRI KIRÁNDULÁS
2007.június 6-án a 4. és 5. osztályos tanulóink kirándulást tettek a Ferihegyi repülőtérre.
A repülőtéren külön busszal kivitték őket a leszálló és felszálló gépmadarak közé, sőt fel is szállhattak rájuk. Tanulóink többsége most "találkozott" először igazi repülővel, bemehetett a pilótafülkébe, beülhetett, mint utas.
Egészen biztos örök élmény volt számukra ez a kirándulás!
