Szárcsa Általános Iskola

Iskolánk elmúlt 60 éves!

60

Köszönet

Weblapunk megjelenését a
SzerverPlex.hu Kft biztosítja!

Képek

  • Tanévnyitó
  • 2011 Tanévnyitó ünnepség
  • 2011 1. osztáy
  • 2012 Farsang
  • 2012 Madarak, fák napja

Királyerdei Szárcsa Alapítvány

Adószáma: 18047950-1-43

Köszönjük, hogy adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát.

A Magyar Diáksport Szövetség január 19-én díjazta a 2022/2023-as tanév legeredményesebb iskoláit és testnevelőit.

MDSZ díj SzárcsaÁltalános Iskolajpg A díjátadó ünnapségnek a Magyar Tudományos Akadémia adott otthon. Az eseményen részt vett dr. Maruzsa Zoltán köznevelésért felelős államtitkár, Hajnal Gabriella, a Klebersberg Központ elnöke, Molnár Irina, a Nemzeti Sport ügyvezetője és Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke.
A díjátadón a vármegyénként, illetve Budapesten legsikeresebb testnevelőket jutalmazták, valamint a legaktívabb és legeredményesebb általános, közép- és kisiskolák vehettek át elismerést. Utóbbi kategóriában a csepeli Szárcsa Általános Iskola kapta a legrangosabb díjat, miután az előző tanévben elért sporteredményeivel a legjobbnak bizonyult az országban.
A fantasztikus eredményhez gratulálunk a felkészítő pedagógusainknak, Meggyes Ritának és Vizsoli Máriának, valamint minden olyan diákunknak, akik részt vettek a megmérettetéseken. Az idei tanévre is hasonlóan aktív és sikeres versenyzést kívánunk!

Szárcsa Általános Iskola vezetősége

 

MDSZ díj SzárcsaÁltalános Iskola