Szárcsa Általános Iskola

Iskolánk elmúlt 60 éves!

60

Köszönet

Weblapunk megjelenését a
SzerverPlex.hu Kft biztosítja!

Képek

  • Tanévnyitó
  • 2011 Tanévnyitó ünnepség
  • 2011 1. osztáy
  • 2012 Farsang
  • 2012 Madarak, fák napja

Királyerdei Szárcsa Alapítvány

Adószáma: 18047950-1-43

Köszönjük, hogy adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát.

Szárcsások az Atlétika Világbajnokságon


ATLÉTIKA1Az Atlétikai VB programjaként diákolimpikonok futottak szombat délelőtt 10x200 méteres váltóversenyt a Nemzeti Atlétikai Központban. A versenyszámra olyan csapatok kerültek meghívásra, akik a 2022/2023. tanévben eredményesen szerepeltek a Diákolimpia® Ügyességi- és Váltófutó Csapatbajnokságon. Csapatunk tagjai: Árvai Norbert, Badonszki Nóra, Bornyi Márton Zsombor, Horváth Larina, Kecskés Imre, Kenéz Hunor, Sinka Emma, Sinka Lilien, Somlyai Ramóna, Suplicz Lilla, Udut Márk, Yusuf Ali.
Köszönjük a felkészítést Vizsoli Mária testnevelőnek.

🏆Hatalmas élmény volt a gyerekeknek, szülőknek, szurkolóinknak.🏆

ATLÉTIKA2jpg