Nyolcadikosok teremfestése (2008.november)
Osztályterem festése
A hagyományokkal ellentétben, osztályommal úgy döntöttünk, hogy viszünk egy kis színt a néha unalmas hétköznapokba.
Mivel a 8 osztály termére ráfért egy kis igazítás,
arra gondoltunk: ha már lúd legyen kövér. A lila szín vitte a pálmát, így már nem is volt kétséges a fal színe.

A diákok saját rajzaikkal díszítették továbbá a termet. A falra rovásírással felkerült az osztálynévsor is.
Így valamelyest bevéstük magunkat az iskola falai közé, talán nem olyan mélyen, mint egyes emberek szívébe de ez emlékeztet mindenkit erre, itt tanultunk 4 évig.


Veres Judit
A 8.osztályosok osztályfőnöke
