Szárcsa Általános Iskola

Képek

  • Tanévnyitó
  • 2011 Tanévnyitó ünnepség
  • 2011 1. osztáy
  • 2012 Farsang
  • 2012 Madarak, fák napja

Királyerdei Szárcsa Alapítvány

Adószáma: 18047950-1-43

Köszönjük, hogy adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát.

Testvériskolával első közös program

testludasAz elmúlt esztendőben megkeresett bennünket a Tiszaföldvári Homoki Általános Iskola, azzal a céllal, hogy a mi iskolánkkal”testvériskolai kapcsolatot” szeretne kialakítani. Mindkét intézmény hasonló oktató- és nevelő munkát végez a mindennapokban. Mi örömmel fogadtuk az új lehetőséget, mert úgy gondoljuk a tantestületünk és tanítványaink egyaránt nyitottak az újdonság felé.
2018 márciusában a homoki Általános Iskolások a program keretén belül megtették hozzánk az első látogatásukat. Egy közös, jó hangulatú nap során megismerkedtek iskolánkkal, részt vettek egy közös sportvetélkedőn, majd közösen ellátogattunk a Fővárosi Nagy Cirkuszba, ahol megtekintettük a Ludas Matyi című előadást. A gyermekek nagyon jól érezték magukat ezen a napon. Izgatottan készülünk a folytatásra.

További képek...