Szárcsa Általános Iskola

Versenyek

EREDMÉNYEK

2019-2020-as tanév

 

 

KERÜLETI INFORMATIKAI ALKALMAZÓI TANULMÁNYI VERSENY

 

                                      Komplex             Kelemen Lili        6. osztály                   I. hely
                                      Prezentáció             Kovács Gergő        8. osztály                   I. hely
                                      Szövegszerkesztés             Csapó Ákos        8. osztály                  II. hely
              Deák Enikő        7. osztály                   V. hely
                                      Grafika             Fancsali Zádor        5. osztály                  III. hely

 

 Felkészítő tanár: Veres Judit

 

 

KERÜLETI ANGOL VERSENY

1.hely

Batiz Iván, Torma Álmos, Száfner Zsolt

OKLEVÉL

 Felkészítő tanár: Kondor Ágnes

 

BUDAPESTI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA
„B” kategória
2020. 02. 08-án került megrendezésre a Budapesti Úszó Diákolimpia Döntője a Tüskecsarnok uszodájában, ahol a korábbi kerületi győztesek és érmesek - Mihálka Alicia, Mihálka Mercedesz, Mihálka Szintia és Matthews Joseph – képviselték iskolánkat.

A lányok az erős mezőnyben jól teljesítettek, egyéni csúcsokat értek el.

Matthews Joseph 100 méter gyorsúszásban ezüstérmet, míg 100 méter hátúszásban bajnoki címet szerzett.
Ezzel mind a két számban kvalifikálta magát az országos döntőbe.
Gratulálunk!

 

KERÜLETI LEÁNY LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

III-IV. korcsoport
4. hely
Csapattagok
4.o. Botos Viktória, Kaluja Fanni
5.o. Kircsi Boglárka
6.o. Bori Andrea, Hegedűs Eszter, Kelemen Lili
7.o. Angyal Mercédesz, Deák Enikő

 

KERÜLETI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA

Egyéni és váltó verseny
I. korcsoport
Czakó Gergely 3. hely hátúszás
                           4. hely gyorsúszás

II. korcsoport
Udut Márk 1. hely mellúszás
                     2. hely gyorsúszás

4x25 m gyorsváltó
3. hely

Tok Balázs, Vincze Bálint, Bornyi Márton, Udut Márk

III. korcsoport
Udut Ádám 1. hely gyorsúszás
                  2. hely mellúszás
Matthews Joseph 1. hely hátúszás
                                   2. hely gyorsúszás

4x50 m gyorsváltó
3. hely

Nagy Levente, Csöppüs Bálint, Matthews Joseph, Udut Ádám

 

  Felkészítő tanár: Vizsoli Mária és Bozi Tamás

KERÜLETI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY

Kelemen Lili
6.osztály

3. hely

 Felkészítő tanár: Kisbalázs Mária

 

KERÜLETI ATLÉTIKA CSAPATBAJNOKSÁG

Leány kislabdahajítás                               2. hely

( Horváth Larina, Kelemen Zsófia, Glavanov Anna, Kelemen Lili, Gonda Angelika, Angyal Mercédesz)

 Fiú Kislabdahajítás                                    5. hely

Katona Krisztián, Matthews Joseph László, Kamen Ákos, Udut Márk, Sára Bálint)

   Leány Távolugrás                                      2. hely

(Horváth Larina, Kaluja Fanni, Kelemen Lili, Deák Enikő, Dankó Inez, Gonda Angelika)

Leány Váltófutás                                        3. hely

(Horváth Larina, Kaluja Fanni, Suplicz Dorka, Dankó Inez, Rudolf Dorka, Deák Enikő)

Fiú Váltófutás                                             5. hely

(Balázs István, Matthews Joseph László, Horváth Antonió, Szafner Zsolt, Sós Mátyás)

 Felkészítő tanár: Vizsoli Mária és Bozi Tamás

 

2018-2019-es tanév

 
2017-2018-as tanév

2016-2017-es tanév

2015-2016-os tanév

2014-2015-ös tanév

2013-2014-es tanév

2012-2013-as tanév