Versenyek

EREDMÉNYEK

2018-2019-es tanév

GAME PARTY A VERMES ISKOLÁBAN

Október végén iskolánk tanulói (Batiz Iván, Ivánczi Domonkos, Kovács Gergő és Gyulai Kristóf) olyan angolversenyen vettek részt a Vermes Miklós Általános Iskolában, ahol nemcsak az idegen nyelvtudásukat kellett bizonyítaniuk, de logikai készségeiket is próbára tették a feladatok. A játékos feladatokban a sikeres megoldásokhoz szükség volt a koncentrációra és a csapattagok jó együttműködésére. Az élvezetes délután során tanulóink nemcsak ügyesen kommunikáltak, de a problémamegoldásban is jeleskedtek.

Nagy élmény volt a gyerekeknek, hogy a Naprendszer megismerése előtt pihentető programként saját vattacukrot készíthettek maguknak. Iskolánk csapata a 2. helyen végzett.

angolkerületi

Felkészítő tanárok: Hajdu-Nonn Nikolett és Kondor Ágnes

FUT A CSEPEL

IV. korcsoport             Debrődi Zoltán      IV. hely             8. osztály