Szárcsa Általános Iskola

Képek

  • Tanévnyitó
  • 2011 Tanévnyitó ünnepség
  • 2011 1. osztáy
  • 2012 Farsang
  • 2012 Madarak, fák napja

Királyerdei Szárcsa Alapítvány

Adószáma: 18047950-1-43

Köszönjük, hogy adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát.

A Föld napja

DSC 08182018.04.21-én rendeztük iskolánkban a Föld világnapja programot, melyen tanulóink nagy létszámban részt vettek. 15 állomást hoztunk létre különböző feladatokkal, helyszínekkel. A gyerekek vegyes csapatokban dolgoztak és így teljesítették az érdekesebbnél érdekesebb feladatokat. Nagyon jól érezték magukat, sokat tanultak a fákról, madarakról, termésekről. Énekelhettek vígan földdel kapcsolatos dalokat, tapinthattak, kóstolhattak termékeket, tudásukat megmérethették Föld-kvíz feladatsorral, hallgathattak állathangokat, melyeket fel kellett ismerniük. A délelőtti program nagyon jól telt, minden gyermek sok-sok tapasztalattal tért haza.

További képek