Iskolánk idén 60 éves!

Rajz és prózaíró verseny

image0042017-12-07-én megrendezésre került az idei év FKF Tengereken innen és túl című rajz-és prózaíró verseny pályázatának az ünnepélyes díjátadó ünnepsége a budapesti Mikulásgyárnál. Iskolánkat a 8. évfolyamos Zsolnai Vivien képviselte, akinek pályaműve megjelent a pályázatra készített mesekönyvben is.

Bővebben: Rajz és prózaíró verseny

Győzelem a kerületi angol versenyen

Iskolánk csapata (Ivánczi Benedek József, Orosz Bálint, Száz András összeállításban) az 1. helyet szerezte meg február 23-án a kerületi Benchmark angol versenyen.

A 7. osztályos tanulóknak a nyelvi készségekhez (beszéd, írás, olvasás és hallás utáni szövegértés) kapcsolódó feladatokat kellett megoldaniuk a vetélkedőn, mely nagyszerűen sikerült. Korosztályukban minden feladattípusban a legjobbak között voltak versenyzőink.

angol1

Az eredményhirdetéskor kiderült, a Szárcsa csapata megnyerte a versenyt. Így, Macó, Bálint és Andris képviselheti majd a kerületet a budapesti döntőn.

Gratulálunk a versenyzőknek!

angol2