Szárcsa Általános Iskola

Iskolánk elmúlt 60 éves!

60

Köszönet

Weblapunk megjelenését a
SzerverPlex.hu Kft biztosítja!

Képek

  • Tanévnyitó
  • 2011 Tanévnyitó ünnepség
  • 2011 1. osztáy
  • 2012 Farsang
  • 2012 Madarak, fák napja

Királyerdei Szárcsa Alapítvány

Adószáma: 18047950-1-43

Köszönjük, hogy adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát.

Klímavédelmi vetélkedő

003Klímavédelmi tanulmányi versenyt rendeztek február 2-án a Királyerdei Művelődési Házban. A tanulmányi verseny fókuszában a klímavédelem és klímaváltozás témakörében megszerzett tudás bővítése, rendszerezése állt. A kérdések a klímaváltozás globális kihívásaival, a mindennapi életünkre gyakorolt hatásaival is foglalkoztak. A versenyen a csepeli általános iskolák felső tagozatosai indulhattak. A kétfordulós vetélkedő első körében a diákok egy online tesztsort töltettek ki egyénileg, az iskolai tanóra keretében. A második fordulóba a teszten a legjobban teljesítők jutottak tovább, itt már 5 fős csapatokat alkotva képviselték az iskolákat. A járvány erősen befolyásolta az induló csapatok számát, az interaktív vetélkedőn végül hét iskola mérhette össze tudását. A szoros küzdelemben a "Szárcsajok" csapat a II. helyen végzett.
Nagyon büszkék vagyunk az iskolánkat képviselő lányokra és felkészítő tanárukra Fóris Zoltán Örs tanár úrra.

001002