Iskolánk idén 60 éves!

Diákönkormányzat

DÖKLOGOA hagyományainknak megfelelően szeptemberben nem csak a tanév kezdődött el, hanem a diákév is. A tanulás mellett folyamatosan biztosítjuk a tanulóinknak a szabadidő színvonalas kihasználását, színes programokkal, pályázatok, versenyek meghirdetésével. Szokásaink szerint szeptember 1-én az osztályok minden évben megválasztják azokat a diákokat, akik az iskolai diák-önkormányzatban képviselik őket, tolmácsolják társaik kéréseit a tanárok felé, segítenek az iskolai programok lebonyolításában. Az ő munkájukat az iskolai diákönkormányzatot segítő pedagógus Baktai Erika tanárnő koordinálja, segíti.
2021. szeptember 10-én tartottuk az elő iskolai diák- önkormányzati gyűlésünket, ahol megkapták a frissen megválasztott „dök-ös” diákok a megbízó levelüket. Itt kerültek ismertetésre a 2021-2022. tanév diák programjai, valamint meghirdettük a jubileumi tanév főbb őszi eseményeit, pályázatait, versenyeit.
dok1dok