Étkezés a digitális oktatás alatt

A tankerületi vezetéstől kapott ismertető alapján tájékoztatjuk Önöket az étkezéssel kapcsolatos lehetőségekről:

I. Az OTTHONUKBAN TARTÓZKODÓ gyermekek számára a napi egyszeri – műanyag dobozba kiadagolt – melegétkezést (leves és fő étel).

• A rendelés menete:

A március hónapra – 03.09-03.31-ig – vonatkozó megrendelést 03.08-án 9 óráig szükséges leadni! Amennyiben a későbbiekben szeretné a szülő igényelni az étkezést, úgy az igényt megelőző 2 munkanap 9 óráig szükséges azt jelezni. Az étkezés lemondására a megelőző munkanap 9 óráig van lehetőség.

Gazdasági Szolgáltató Igazgatóság munkatársai az: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., valamint munkaidőben a 06-20-264-3767-es telefonszámon fogadják a rendeléseket, melynek során a gyermek alábbi adatait szükséges megadni:

• név,
  • intézmény neve,
  • osztály,
  • van-e allergiája.
  • Az étel átvétele:

Az ételek a Karácsony Sándor Általános Iskola (1211 II. Rákóczi Ferenc út 106-108.) tálalókonyháján vehetők át minden hétköznap 11.00-13.00 óra között.

II. Az iskolai ügyeletet választók a szokásos módon az koordinátortól rendelhetik meg az étkezést

- a március hónapra – 03.09-03.31-ig – vonatkozó megrendelést 03.08-án 9 óráig szükséges leadni!

- a későbbiekben szeretné a szülő igényelni az étkezést, úgy az igényt megelőző 2 munkanap 9 óráig szükséges azt jelezni.

-Az étkezés lemondására a megelőző munkanap 9 óráig van lehetőség.

A korábban márciusra befizetett étkezési terítési díj összege beszámításra kerül!