Szárcsa Általános Iskola

Képek

  • Tanévnyitó
  • 2011 Tanévnyitó ünnepség
  • 2011 1. osztáy
  • 2012 Farsang
  • 2012 Madarak, fák napja

Királyerdei Szárcsa Alapítvány

Adószáma: 18047950-1-43

Köszönjük, hogy adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát.

Főoldal

Karácsonyi jótékonykodás

képeslap

Iskolánk hagyományaihoz hűen idén is részt vett jótékonysági/adományozási programban. Egyik célkitűzésünk az volt, hogy minél több cipődoboznyi ajándékot gyűjtsünk össze a csepeli rászoruló gyerekeknek, a másik pedig a győri lakásotthon kis növendékeinek mi is leveleket küldjünk a "nagyvilágból", hisz ez volt egyik kívánságuk. Több mint 35 doboznyi ajándékot szállítottunk el a gyűjtőhelyre és több mint 40 levelet fogunk kézbesíteni Győrbe. Nagyon köszönjük az adományokat. Óriási öröm volt a gyermekekkel együtt jótékonykodni és látni, hogy ez milyen örömet okoz nekik.

Hiszen: JOBB ADNI, MINT KAPNI!