Tanévnyitó

becsengettekTisztelt Szülők!
2020. szeptember 1-jén 8 órakor tartjuk a 2020/2021-es tanév megnyitóját. A helyzetre való tekintettel rendhagyó tanévnyitó lesz, hasonlóan bonyolódik le, mint a tanévzáró, melyet osztálykeretben tartunk meg. A kedves szülők gyermekeiket a kijelölt kapuig kísérjek el.
Érkezés: 7óra 45 perc
A helyzetre való tekintettel az alábbi bejáratokon az alábbi osztályok léphetnek, illetve hagyhatják el az iskola területét:
1. és 2. osztály a Szúnyog utca;
3. és 4. osztály a Daru utca;
5-8. osztály a Sáska utca kapuját használhatja!
Az alsó tagozat 14 órakor mehet haza, a felső tagozat 12 órakor. Ügyeletet iskolánk 17 óráig biztosít.
A tanévnyitóra ünneplő ruhát kérünk (utána át lehet öltözni), iskolatáskát, üzenőfüzetet, tolltartót.
Az aktuális rendelet szerint iskolánkban kérjük a szájat és orrot eltakaró maszk behozatalát és használatát.

Megértésüket köszönjük!