Tájékoztató

Tisztelt Szülők!
Tájékoztatni szeretnénk Önöket, az intézményünkben történő megelőző tevékenységről a koronavírussal kapcsolatban.
A szükséges fertőtlenítést és takarítást folyamatosan végzik a kollégák, a mosdókban kézmosószert és kézfertőtlenítőszer biztosított, ezek megfelelő használatáról a pedagógusok tájékoztatják a tanulókat, valamint a mosdókban elhelyezett képsorok is ezt biztosítják.
A tankerület részéről folyamatos tájékoztatást kapunk, annak alapján változtatunk a mindennapi oktató- nevelő munkánkon. Ennek tudatában az elkövetkező hetekben az iskolán kívüli programok elmaradnak, vagy határozatlan ideig felfüggesztésre kerülnek.
Bízunk abban, hogy ezek az intézkedések megnyugtatóak Önök számára.

Budapest, 2020.03.11.

Iskolavezetősége