Szárcsa Általános Iskola

Főoldal

Őszi DÖK gyűlés

DOKHagyományainkhoz híven, a tanév folyamán több alkalommal diák-önkormányzati- gyűlés keretében idézzük fel a legfontosabb programokat, értékeljük az elmúlt időszak versenyeit, a pályázatok eredményeit, meghirdetjük az új versenyeket, ismertetjük a határidőket. Így történt ez 2018. október 18-án is a beszélgető kör keretében. A műsorunkat a 3. osztályosok szüreti fellépése nyitotta, majd a 2. osztályosok közös zenés produkciója, versmondása követte. Átadásra kerültek a „Mondák Mátyás királyról” című rajzverseny Dicsérő oklevelei. Az állatok világnapja alkalmából megrendeztük a „Kisállat bemutatót”, a program keretében állatszépségversenyre került sor, a legtöbb szavazatot kapott állat gazdája jutalomban részesült. Felidéztük a sportversenyek eredményeit, az érintett diákokat nagy tapssal jutalmazták társaik, valamint közös fotók készültek róluk.

További képek....